Czy pożyczki mogą być darmowe?

Rozwój technologii sprawił, że w Internecie możemy spotkać wielu pożyczkodawców, którzy oferują szybkie pożyczki online. Ten rodzaj zobowiązań finansowych wyróżnia się minimum formalności, a także błyskawicznym czasem realizacji od złożenia wniosku po wypłatę środków na konto. Wysoka dostępność wpływa na łatwość zaciągania tego rodzaju pożyczek.

 

Niestety, nie wszyscy pożyczkodawcy oferują uczciwe warunki pożyczki, dlatego za każdym razem przed złożeniem wniosku, należy bezwzględnie zapoznać się z warunkami pożyczki i zebrać możliwie jak najwięcej informacji o pożyczkodawcy.

 

Darmowe pożyczki – czy aby na pewno?

 

Sprawdzone i zaufane instytucje finansowe, oferują pierwszym klientom promocyjne oferty w postaci darmowych pożyczek. I choć na pierwszy rzut oka termin „darmowa pożyczka” może wydawać się jedynie sprytnym zabiegiem marketingowym, to tego typu oferta jest w pełni realna i dostępna dla osób, które po raz pierwszy korzystają z tego typu rozwiązania finansowego.

 

Zobowiązanie finansowe jest udzielane bez jakiejkolwiek prowizji, a także z promocyjnym oprocentowaniem, wynoszącym 0%.  Warunkiem udzielenia pierwszej darmowej pożyczki jest spłata pożyczonych środków finansowych w terminie.

 

Pożyczkobiorcy korzystający z promocyjnej oferty pierwszej darmowej pożyczki mogą zaciągnąć zobowiązanie do określonej regulaminem kwoty  i spłacić je w czasie nie dłuższym niż dwa miesiące. W przeciwnym razie zostaną naliczone koszty udzielenia pożyczki. Należy pamiętać, że darmowa pożyczka online jest atrakcyjną ofertą promocyjną, dlatego osoby zainteresowane nie powinny zwlekać ze składaniem wniosku o zobowiązanie.

 

Jakich opłat unika się w darmowej pożyczce?

 

Osoby, które korzystają z pierwszej darmowej pożyczki są pozbawione standardowych kosztów zobowiązania, w postaci oprocentowania (klienci nie ponoszą kosztów jakiegokolwiek oprocentowania: nominalnego, rzeczywistego itp.), a także prowizji, która stanowi zazwyczaj wynagrodzenie pożyczkodawcy za udzielenie zobowiązania finansowego.

Comments are closed.